KONST / Litografier / Färglitografi 14413358
nr 1441 3358
Barbro Andersson
(f. 1948), Sverige
Stockros. Signerad, numrerad 17/150, daterad 1990, Färglitografi. Bladets mått: 78x58 cm, oramat löst blad
Barbro Andersson, svensk målare och grafiker född i Köping 1948.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:03:40
9/1 16:51:26
Barbro Andersson
Läs mer om Barbro Andersson